Kuchnie Atlas Gdynia

  • Home
  • /
  • Kuchnie Atlas Gdynia


Nasza oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców Gdańska, Sopotu i Gdyni, jak i tych spoza Trójmiasta. Usługi, które świadczymy są nastawione na realizację marzenia, jakim jest Twoja Kuchnia. Zaczynamy od rozmowy na temat Twoich pragnień, wyobrażeń i oczekiwań względem niej, gdyż zależy nam, by była „uszyta na miarę”. Najważniejsze są dla nas: funkcjonalność, ergonomia i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy produkty wiodącego na polskim rynku producenta Kuchni, Firmy ATLAS.

Doradzamy, szkolimy z obsługi i sprzedajemy urządzenia marki Bosch oraz Siemens. Lata pracy i doświadczenie w tym zakresie dają nam możliwość oceny jakości polecanych urządzeń. Ponadto, oferujemy najwyższej klasy zlewy i baterie renomowanej firmy Franke.

Twoja Kuchnia zasługuje na szczególną uwagę. W naszym odczuciu, powinna stanowić połączenie funkcjonalności z zasadami ergonomii. Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie produktów czołowych marek Kuchni: Atlas, PEKA i Blum.

Projekt wykonujemy w specjalnym do tego przeznaczonym programie graficznym CAD Kuchnie, dzięki czemu w krótkim czasie zobaczysz profesjonalną wizualizację.

Zapraszamy do naszego Salonu na kawę, spokojną rozmowę, a może właśnie u nas znajdziesz Kuchnię, którą zapragniesz mieć w swoim domu…

Do zobaczenia w naszym Studiu 5 Kwadrat.